BigDeal.ge
Beverages
Tbilisi
213 deals
Stores
All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Subcategories
All
Soft drinks
Energy drinks
Ice tea & coffee
Juice
Water
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Oct 01
VOI juice ალუბალი (300 ml)
Carrefour
2.29₾
5.25₾
56%
₾7.63 / L
Oct 01
პეპსი soda Black (1.5 l)
Carrefour
1.69₾
3.65₾
54%
₾1.13 / L
Oct 01
პეპსი soda (1.5 l)
from
1.69₾
3.65₾
54%
₾1.13 / L
Available prices
Carrefour
1.69₾
3.65₾
-54%
Goodwill
3.8₾
Oct 01
STARBUCKS Iced Coffee ესპრესო (1200 ml)
Carrefour
3.49₾
6.95₾
50%
₾2.91 / L
Sep 29
კამპა juice ვაშლის წვენი (950 ml)
Carrefour
2.99₾
5.95₾
50%
₾3.15 / L
Oct 01
Prime Energy Drink Ice Pop (0.5 l)
IOLI
4.99₾
8.95₾
44%
₾9.98 / L
Oct 01
Chero juice Multifruit (1.5 l)
Magniti
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Oct 01
Chero juice (1.5 l)
Magniti
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Oct 01
Chero juice pomegranate nectar (1.5 l)
from
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Available prices
Magniti
4.99₾
8.79₾
-43%
Goodwill
9.5₾
Oct 01
ზედაზენი lemonade Topped with tarragon (1 l)
from
1.99₾
3.45₾
42%
₾1.99 / L
Available prices
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
Magniti
1.99₾
2.99₾
-33%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Goodwill
3.55₾
Oct 01
lemonade Pickled Pear (1 l)
from
1.99₾
3.45₾
42%
₾1.99 / L
Available prices
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Europroduct
3.95₾
Oct 01
კამპა juice მა ნგოს წვენი (1 l)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.49 / L
Oct 01
კამპა juice წითელი ფორთოხალი (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა juice ატმის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა juice ანანასის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა juice ტროპიკული მიქსი (950 ml)
from
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Available prices
Carrefour
3.49₾
5.95₾
-41%
Magniti
3.99₾
6.45₾
-38%
Oct 01
Kampa juice peach (950 ml)
from
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Available prices
Carrefour
3.49₾
5.95₾
-41%
Magniti
6.45₾
Oct 01
კამპა juice ალუბლის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა juice ბროწეულის წვენი (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
OSHEE Iced Tea უშაქრო / კაქტუსისა და პიტნის არომატით (555 ml)
Europroduct
3.29₾
5.4₾
39%
₾5.93 / L
Oct 01
OSHEE soda უშაქრო ლიმონის და ფორთოხლის არომატით (330 ml)
Europroduct
3.48₾
5.7₾
39%
₾10.55 / L
Oct 01
OSHEE soda უშაქრო ფორთოხლის არომატით (330 ml)
Europroduct
3.48₾
5.7₾
39%
₾10.55 / L
Oct 01
არსი Carbonated Drink (3 l)
Libre
2.99₾
4.8₾
38%
₾1.00 / L
Oct 01
Borjomi Water Sparkling (1.25 l)
from
1.99₾
3.15₾
37%
₾1.59 / L
Available prices
Spar
1.99₾
3.15₾
-37%
IOLI
1.99₾
3.15₾
-37%
Oct 01
Natakhtari lemonade pear (1 l)
2 Nabiji
1.99₾
3.15₾
37%
₾1.99 / L
Home
Categories
List
Coupons