BigDeal.ge
Frozen
Tbilisi
180 deals
Stores
All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Subcategories
All
Meat & Fish
Vegetables & Vegetable Mixes
Khinkali & Dumplings
Nuggets & Patties
Ice Cream
Ice Cream
Ice
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Sep 30
„ვიჩი" fish fillet ქაშაყის ფილე (240 გ)
Nikora
5.99₾
12.95₾
54%
Sep 30
Frozen Shrimp 21/25 (1 kg)
Carrefour
29.99₾
59.95₾
50%
₾29.99 / kg
Oct 01
გურმანი dumplings (400 გრ)
Carrefour
2.29₾
4.5₾
49%
Sep 30
Cook dumplings Gourmet
Carrefour
2.29₾
4.5₾
49%
Sep 28
Franui Frozen Raspberries in Chocolate frozen raspberries in white chocolate and pink shell
Goodwill
12.56₾
24.5₾
49%
– 24.5₾
Sep 28
Franui ice cream frozen raspberries in a dark chocolate shell
Goodwill
12.56₾
24.5₾
49%
– 24.5₾
Sep 28
Franui ice cream frozen raspberries in milk chocolate shell
Goodwill
12.56₾
24.5₾
49%
– 24.5₾
Sep 28
Iglotex French fries ფიგურული (750 გ)
Goodwill
6.82₾
12.95₾
47%
– 12.95₾
Oct 01
Cornetto ice cream raspberry yogurt (150 g)
Spar
3.49₾
6.45₾
46%
₾2.33 / 100g
Oct 01
Carte d'Or ice cream Belgian chocolate biscuit (800 ml)
Spar
9.99₾
18.15₾
45%
₾12.49 / L
Oct 01
ვიჩი Frozen Shrimp ჯავშნით (1 kg)
Nikora
49.99₾
89₾
44%
₾49.99 / kg
Oct 01
Cornetto ice cream three chocolates (110 gr)
from
3.39₾
5.95₾
43%
Available prices
Spar
3.39₾
5.95₾
-43%
Carrefour
4.99₾
5.95₾
-16%
Magniti
5.95₾
Oct 01
ორეო ice cream Ice Cream Sandwich (130 gr)
from
3.99₾
6.99₾
43%
Available prices
Spar
3.99₾
6.99₾
-43%
IOLI
6.99₾
Carrefour
7.75₾
Goodwill
7.75₾
Oct 01
OREO ice cream Ice Cream Eskimo (90 ml)
from
3.99₾
6.99₾
43%
₾44.33 / L
Available prices
Spar
3.99₾
6.99₾
-43%
Carrefour
5.99₾
6.95₾
-14%
IOLI
6.99₾
Goodwill
7.75₾
Oct 01
Algida ice cream Cocoa-Vanilla (110 ml)
from
1.29₾
2.25₾
43%
₾11.73 / L
Available prices
Spar
1.29₾
2.25₾
-43%
Carrefour
2.2₾
Sep 28
dumplings (1 kg)
Spar
4.59₾
7.99₾
43%
₾4.59 / kg
Oct 01
Eskimo ice cream Blueberry Blackberry (85 g)
Spar
2.39₾
4.15₾
42%
₾2.81 / 100g
Oct 01
Eskimo ice cream melon lime (85 g)
Spar
2.39₾
4.15₾
42%
₾2.81 / 100g
Oct 01
vareniki with sulguni (400 gr)
from
5.49₾
9.49₾
42%
Available prices
IOLI
5.49₾
9.49₾
-42%
Spar
19.85₾
Sep 29
Frozen Ready Meal classic (720 gr)
from
5.79₾
9.99₾
42%
Available prices
Spar
5.79₾
9.99₾
-42%
IOLI
9.99₾
Oct 01
Millennium ice cream pistachio with raspberry (80 g)
from
3.49₾
5.95₾
41%
₾4.36 / 100g
Available prices
Spar
3.49₾
5.95₾
-41%
IOLI
3.49₾
5.95₾
-41%
Oct 01
რუდი ice cream milk chocolate with nuts (80 გრ)
from
3.49₾
5.95₾
41%
₾4.36 / 100g
Available prices
Magniti
3.49₾
5.95₾
-41%
Goodwill
4.65₾
Carrefour
4.99₾
5.95₾
-16%
Spar
5.95₾
Oct 01
ვიჩი Frozen Seafood მიდია ნიჟარაში (1 kg)
Nikora
36.99₾
62.95₾
41%
₾36.99 / kg
Oct 01
ALGIDA ice cream strawberry and vanilla (100 ml)
from
1.39₾
2.35₾
41%
₾13.90 / L
Available prices
Spar
1.39₾
2.35₾
-41%
Carrefour
2.5₾
Goodwill
2.65₾
Oct 01
ALGIDA ice cream Cocoa with Vanilla (100 ml)
from
1.39₾
2.35₾
41%
₾13.90 / L
Available prices
Spar
1.39₾
2.35₾
-41%
Carrefour
2.2₾
Home
Categories
List
Coupons