BigDeal.ge LogoBigDeal.ge

Healthy food

Tbilisi

9 deals

Stores

All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora

Subcategories

All
Gluten-free
Lactose-free
Protein bars
Supplements

Sort by

Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Sep 30
სთეი სთრონგი Protein Shake strawberry (500 g)

სთეი სთრონგი Protein Shake strawberry (500 g)

Carrefour
6.99₾9.5₾
26%
₾13.98 / kg
Sep 30
Parmalat Protein Shake Chocolate

Parmalat Protein Shake Chocolate

from6.99₾7.95₾
12%
₾13.98 / kg
Available prices
Goodwill
6.75₾
Spar
6.99₾7.95₾-12%
Carrefour
6.99₾9.5₾-26%
IOLI
6.99₾7.95₾-12%
Oct 01
Naturalis Chia Seeds Chia Organic (300 g)

Naturalis Chia Seeds Chia Organic (300 g)

Goodwill
17.55₾22.95₾
24%
₾58.50 / kg
Oct 01
EXPONENTA Protein Drink ქოქოსი-ნუშით (250 g)

EXPONENTA Protein Drink ქოქოსი-ნუშით (250 g)

Belmart
5.3₾6.8₾
22%
– 6.8₾
Sep 30
Sonko Gluten-Free Biscuits dark chocolate gluten-free (65 გ)

Sonko Gluten-Free Biscuits dark chocolate gluten-free (65 გ)

Europroduct
5.56₾6.95₾
20%
Oct 01
Schwartau Protein Bar Chocolate Grains with Milk Cream (40 g)

Schwartau Protein Bar Chocolate Grains with Milk Cream (40 g)

from3.45₾4.3₾
20%
₾8.63 / 100g
Available prices
Goodwill
3.45₾4.3₾-20%
Europroduct
3.95₾
No more products
HomeCategoriesListCoupons

© 2026 BigDeal.ge. Find the best prices.

PrivacyTerms of Use

Store names and logos are trademarks of their respective owners. BigDeal.ge is not affiliated with trademark owners.