BigDeal.ge
Meat & Fish
Tbilisi
197 deals
Stores
All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Subcategories
All
Sausage
Deli Meat
Chicken
Beef
Pork
Fish
Caviar
Other Meat Products
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Sep 30
Bu Bu chicken liver ქათმის გულ-ღვიძლი (1 kg)
Carrefour
3.49₾
7.95₾
56%
₾3.49 / kg
Sep 30
Henry's Kitchen fish tuna fillet in oil (80 g)
from
2.99₾
6.55₾
54%
₾3.74 / 100g
Available prices
Carrefour
2.99₾
6.55₾
-54%
Goodwill
6.25₾
Sep 30
ჰენრის ქიჩენი fish (80 g)
Carrefour
2.99₾
6.55₾
54%
₾3.74 / 100g
Sep 30
ჰენრის ქიჩენი fish (80 გ)
Carrefour
2.99₾
6.55₾
54%
Sep 30
Banga Cold Smoked Herring Smoked Atlantic (170 g)
IOLI
3.99₾
7.99₾
50%
₾2.35 / 100g
Oct 01
დარდანელი fish tuna in its own juice (140 g)
from
5.99₾
11.95₾
50%
₾4.28 / 100g
Available prices
Spar
5.99₾
11.95₾
-50%
IOLI
5.99₾
11.95₾
-50%
Goodwill
8.35₾
8.35₾
– 11.35₾
Oct 01
დარდანელი fish tuna in sunflower oil (140 gr)
from
5.99₾
11.95₾
50%
Available prices
Spar
5.99₾
11.95₾
-50%
IOLI
5.99₾
11.95₾
-50%
Sep 30
კაიჯა Smoked Sea Mackerel სკუმბრია ტომატში (240 gr)
from
3.99₾
7.45₾
46%
Available prices
Carrefour
3.99₾
7.45₾
-46%
Spar
7.5₾
IOLI
7.5₾
Europroduct
7.7₾
Sep 30
Kaija fish (240 g)
from
3.99₾
7.45₾
46%
₾16.63 / kg
Available prices
Carrefour
3.99₾
7.45₾
-46%
Europroduct
7.7₾
Sep 30
Banga fish Salmon in oil (120 g)
IOLI
3.99₾
6.99₾
43%
₾3.33 / 100g
Sep 30
დარდანელი fish თინუსი საკუთარ წვენში (140 g)
Europroduct
10.99₾
18.95₾
42%
₾7.85 / 100g
Oct 01
გლობინო sausage Pepperoni (270 g)
from
12.99₾
21.95₾
41%
₾48.11 / kg
Available prices
Spar
12.99₾
21.95₾
-41%
IOLI
12.99₾
21.95₾
-41%
Sep 30
კაიჯა fish (160 gr)
from
4.49₾
7.5₾
40%
Available prices
Magniti
4.49₾
7.5₾
-40%
Carrefour
7.55₾
Oct 01
VICI fish with Dill (250 g)
Spar
7.99₾
12.95₾
38%
₾31.96 / kg
Sep 30
ნიკორა sausage Iveria (500 g)
from
7.99₾
12.9₾
38%
₾15.98 / kg
Available prices
Carrefour
7.99₾
12.9₾
-38%
Magniti
9.99₾
12.95₾
-23%
Spar
12.95₾
IOLI
12.95₾
Sep 28
Leader Food sausage Bavarian (500 g)
from
5.99₾
9.65₾
38%
₾11.98 / kg
Available prices
2 Nabiji
5.99₾
9.65₾
-38%
Spar
9.95₾
IOLI
9.95₾
Sep 30
Vici fish მარინადი ზეთში (200 g)
Carrefour
9.99₾
15.95₾
37%
₾49.95 / kg
Oct 01
Stolnaya Salmon Caviar Imitation imitation Lux (230 gr)
from
4.99₾
7.95₾
37%
Available prices
Spar
4.99₾
7.95₾
-37%
Magniti
4.99₾
7.95₾
-37%
IOLI
4.99₾
7.95₾
-37%
Europroduct
8.65₾
Oct 01
Elpozo sausage with cheese (600 g)
Goodwill
12.95₾
20.35₾
36%
₾21.58 / kg
Sep 28
Liderfood sausage Iveria (500 g)
2 Nabiji
5.99₾
9.4₾
36%
₾11.98 / kg
Sep 30
დარდანელი fish tuna salad with pasta (160 g)
Europroduct
6.99₾
10.95₾
36%
₾4.37 / 100g
Sep 28
Premio sausage Canadian (500 g)
2 Nabiji
2.99₾
4.65₾
36%
₾5.98 / kg
Sep 28
Liderfood sausage De Roma (450 g)
2 Nabiji
8.99₾
13.95₾
36%
₾19.98 / kg
Oct 01
Exclusive sausage Chili (105 gr)
from
4.49₾
6.95₾
35%
Available prices
Spar
4.49₾
6.95₾
-35%
IOLI
6.95₾
Oct 01
Exclusive kabanos ღორის ხორცით (105 g)
from
4.49₾
6.95₾
35%
₾4.28 / 100g
Available prices
Spar
4.49₾
6.95₾
-35%
IOLI
4.49₾
6.95₾
-35%
Home
Categories
List
Coupons