BigDeal.ge
Ready to Eat
Tbilisi
17 deals
Stores
All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Subcategories
All
Ready to Eat
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Sep 30
Burbushella Choka (175 gr)
IOLI
2.19₾
3.95₾
45%
Sep 30
Big Lunch Noodles with Beef and Mushrooms საქ.ხორც.სოკოთი და მწვანილით (75 g)
Magniti
1.19₾
1.95₾
39%
₾1.59 / 100g
Oct 01
Doshirak Soup Chicken with Stars (67 g)
2 Nabiji
0.99₾
1.6₾
38%
₾1.48 / 100g
Sep 30
დარდანელი Ready Meal მარტივი მომზადების (300 გრ)
Carrefour
14.99₾
23.95₾
37%
Oct 01
Doshirak Noodles with Beef and Mushrooms Beef (90 g)
2 Nabiji
1.99₾
2.4₾
17%
₾2.21 / 100g
Oct 01
Доширак Soup с курицей (90 г)
from
2.49₾
2.95₾
16%
Available prices
Spar
2.49₾
2.95₾
-16%
IOLI
2.49₾
2.95₾
-16%
Oct 01
Doshirak Soup с говядиной (90 gr)
from
2.49₾
2.95₾
16%
Available prices
Spar
2.49₾
2.95₾
-16%
IOLI
2.49₾
2.95₾
-16%
Sep 30
Dardanelles Pasta Salad Mix (160 გრ)
Carrefour
8.99₾
10.45₾
14%
Oct 01
Doshirak Noodles with Beef and Mushrooms Chicken (70 g)
2 Nabiji
0.99₾
1.15₾
14%
₾1.41 / 100g
Sep 30
BIG LUNCH Noodles with Chicken ქათმით და პაპრიკით (90 g)
Carrefour
3.29₾
3.75₾
12%
₾3.66 / 100g
Sep 30
ბიგ ლანჩი Noodles with Chicken ჩაშუშული ქათმით (90 g)
Carrefour
3.29₾
3.75₾
12%
₾3.66 / 100g
Sep 30
BIG LUNCH Noodles with Beef and Mushrooms ლაფშა საქონლის სოუსით (90 g)
Carrefour
3.29₾
3.75₾
12%
₾3.66 / 100g
Sep 30
MIYATA sushirito (85 gr)
Carrefour
14.99₾
16.95₾
12%
Sep 30
MIYATA sushirito სუშის ნაკრები (85 გრ)
Carrefour
14.99₾
16.95₾
12%
Sep 30
Doshirak Soup with mushrooms (90 g)
from
2.19₾
2.4₾
9%
₾2.43 / 100g
Available prices
Magniti
2.19₾
2.4₾
-9%
Carrefour
2.95₾
Europroduct
2.95₾
No more products
Home
Categories
List
Coupons