BigDeal.ge
Snacks
Tbilisi
229 deals
Stores
All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Subcategories
All
Chips
Nuts
Dried fruit
Popcorn
Crackers
Seeds
Dried fish snacks
Other snacks
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Oct 01
Supremo Nuts (185 გ)
Carrefour
2.99₾
6.95₾
57%
Sep 30
Supremo Nuts (185 g)
from
2.99₾
6.95₾
57%
₾1.62 / 100g
Available prices
Carrefour
2.99₾
6.95₾
-57%
Magniti
6.95₾
Spar
7.45₾
IOLI
7.45₾
Sep 30
WLT Nuts Hazelnut (1 pcs)
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
₾5.99 / pc
Oct 01
Tuki Cheese Crackers (100 g)
2 Nabiji
1.99₾
4.3₾
54%
₾1.99 / 100g
Oct 01
Eti Salty Sticks with sesame seeds (110 gr)
from
2.19₾
4.49₾
51%
Available prices
Spar
2.19₾
4.49₾
-51%
IOLI
2.19₾
4.49₾
-51%
Oct 01
Etti Kraks crackers წიწაკით (123 გრ)
Magniti
1.99₾
3.99₾
50%
Oct 01
Etti crackers მცენარეული (123 გრ)
Magniti
1.99₾
3.99₾
50%
Oct 01
ბიგ ბობ Nuts beef and adjika flavor (90 g)
Magniti
1.49₾
2.95₾
49%
₾1.66 / 100g
Sep 28
ETI Salty Sticks with Pepper (45 g)
Goodwill
0.94₾
1.85₾
49%
₾2.09 / 100g
Oct 01
burbushela with caramel and cocoa balls (420 g)
Magniti
4.49₾
8.5₾
47%
₾10.69 / kg
Oct 01
HULIGAN Spicy Sauce Snack with jalapeño sauce (65 gr)
IOLI
1.49₾
2.75₾
46%
Oct 01
ჰენრის ქიჩენი Nuts მიწისთხილი მოხალული (120 გ)
Carrefour
2.69₾
4.95₾
46%
Oct 01
CHIPSTERS chips ბეკონის (110 гр)
Carrefour
2.49₾
4.55₾
45%
Oct 01
CHIPSTERS chips ნატურ.ჰალაპენო (110 g)
from
2.49₾
4.55₾
45%
₾2.26 / 100g
Available prices
Carrefour
2.49₾
4.55₾
-45%
Spar
4.6₾
IOLI
4.6₾
Oct 01
CHIPSTERS chips ცხარე (100 გრ)
Carrefour
2.49₾
4.55₾
45%
Oct 01
CHIPSTERS chips ნატურ.ყველის (110 გრ)
Carrefour
2.49₾
4.55₾
45%
Oct 01
CHIPSTERS chips ნატურ.მწვადი (110 гр)
Carrefour
2.49₾
4.55₾
45%
Sep 30
CHIPSTERS Potato Chips Natural Cheese (110 g)
from
2.49₾
4.55₾
45%
₾2.26 / 100g
Available prices
Carrefour
2.49₾
4.55₾
-45%
Magniti
4.5₾
Spar
4.6₾
IOLI
4.6₾
Sep 30
CHIPSTERS Potato Chips Natural Bacon (110 g)
from
2.49₾
4.55₾
45%
₾2.26 / 100g
Available prices
Carrefour
2.49₾
4.55₾
-45%
Spar
4.6₾
Magniti
4.6₾
IOLI
4.6₾
Oct 01
Eti crackers with sesame seeds (110 g)
Magniti
2.19₾
3.99₾
45%
₾1.99 / 100g
Oct 01
Flint Bread Stick barbecue flavor (70 გრ)
from
0.99₾
1.79₾
45%
₾1.65 / 100g
Available prices
Spar
0.99₾
1.79₾
-45%
IOLI
0.99₾
1.79₾
-45%
Magniti
1.85₾
Oct 01
Agrofy dried fruit (240 g)
2 Nabiji
2.49₾
4.45₾
44%
₾10.38 / kg
Oct 01
Croco crackers pizza flavor (100 გრ)
from
1.99₾
3.55₾
44%
Available prices
Spar
1.99₾
3.55₾
-44%
Magniti
1.99₾
2.49₾
-20%
IOLI
1.99₾
3.55₾
-44%
Carrefour
3.15₾
Europroduct
3.95₾
Oct 01
ETI Bread Stick herbal spices (123 g)
from
1.99₾
3.55₾
44%
₾1.62 / 100g
Available prices
IOLI
1.99₾
3.55₾
-44%
Carrefour
3.45₾
Spar
4.49₾
Oct 01
ETI crackers with pepper (123 g)
from
1.99₾
3.55₾
44%
₾1.62 / 100g
Available prices
IOLI
1.99₾
3.55₾
-44%
Carrefour
2.15₾
Spar
4.49₾
Home
Categories
List
Coupons