BigDeal.ge
Sweets
Tbilisi
551 deals
Stores
All
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Subcategories
All
Chocolate
Cookies & Waffles
Candy
Gum
Spreads & Peanut Butter
Biscuits & Croissant
Honey & Jam
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Oct 01
Alpen Gold Chocolate bitter (80 g)
IOLI
1.95₾
6.25₾
69%
₾2.44 / 100g
Sep 30
Mr. Good Mix Chocolate Chocolate Mr. Salted (35 გრ)
IOLI
0.99₾
2.35₾
58%
Oct 01
Lakme Chocolate brown (100 g)
from
1.69₾
3.95₾
57%
₾1.69 / 100g
Available prices
Magniti
1.69₾
3.95₾
-57%
Carrefour
3.95₾
Spar
4.29₾
IOLI
4.29₾
Oct 01
Lakme Chocolate milk chocolate (90 g)
from
1.69₾
3.95₾
57%
₾1.88 / 100g
Available prices
Magniti
1.69₾
3.95₾
-57%
Carrefour
3.95₾
Spar
4.29₾
IOLI
4.29₾
Oct 01
Bar-M Chocolate Waffle with milk chocolate (35 gr)
from
1.29₾
2.99₾
57%
₾3.69 / 100g
Available prices
Spar
1.29₾
2.99₾
-57%
IOLI
1.29₾
2.99₾
-57%
Sep 30
WLT candy Caramel (1 pcs)
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
₾5.99 / pc
Oct 01
Roshen candy (410 g)
IOLI
2.99₾
6.5₾
54%
₾7.29 / kg
Oct 01
Lindt Chocolate milk chocolate (200 g)
Goodwill
20.75₾
44.95₾
54%
₾103.75 / kg
Sep 30
M&M candy chocolate (82 g)
Carrefour
3.49₾
7.45₾
53%
₾4.26 / 100g
Oct 01
Choco Pie cookie (30 g)
from
3.99₾
8.49₾
53%
₾13.30 / 100g
Available prices
Carrefour
3.95₾
Spar
3.99₾
8.49₾
-53%
IOLI
3.99₾
8.49₾
-53%
Magniti
6.3₾
Europroduct
7.9₾
Oct 01
Milka Chocolate hazelnut paste cocoa (350 g)
from
7.99₾
16.95₾
53%
₾22.83 / kg
Available prices
Magniti
7.99₾
16.95₾
-53%
Carrefour
9.99₾
Spar
18.95₾
IOLI
18.95₾
Oct 01
7DAYS Mini Croissant Cocoa-Vanilla (185 g)
from
3.99₾
6.5₾
39%
₾2.16 / 100g
Available prices
Magniti
3.99₾
6.5₾
-39%
– 6.5₾
Carrefour
3.99₾
6.45₾
-38%
IOLI
3.99₾
8.45₾
-53%
Spar
8.45₾
Sep 29
„ეტი“ cake პაი ქეიქი (200 გ)
Libre
3.29₾
6.7₾
51%
Oct 01
როშენი waffle with milk and vanilla (142 gr)
from
1.99₾
3.99₾
50%
Available prices
IOLI
1.99₾
3.99₾
-50%
Spar
3.99₾
Oct 01
TRAPA Chocolate with milk (90 gr)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
Oct 01
TRAPA Chocolate white chocolate (90 g)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
₾2.21 / 100g
Oct 01
TRAPA Chocolate milk chocolate with nuts (95 g)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
₾2.09 / 100g
Oct 01
Lindt Chocolate რძიანი (100 g)
Goodwill
9.95₾
19.95₾
50%
₾9.95 / 100g
Oct 01
Milka Whole Grain Biscuits რძიანი შოკოლადით (200 gr)
from
4.99₾
9.95₾
50%
Available prices
Magniti
4.99₾
9.95₾
-50%
Spar
10.99₾
IOLI
10.99₾
Sep 30
კარფური candy Mini (200 g)
Carrefour
3.99₾
7.95₾
50%
₾19.95 / kg
Sep 29