BigDeal.ge
IOLI
Tbilisi
Browse 499 current deals and compare grocery prices at IOLI in Tbilisi.
Categories
All
Fruits & Vegetables
Meat & Fish
Pantry
Dairy & Eggs
Bread & Bakery
Beverages
Snacks
Sweets
Frozen
Personal care
For Babies
Healthy food
Vegetarian & Vegan
Tea & Coffee
Home
Alcohol
Pet Food & Supplies
Ready to Eat
New Year
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Sep 30
Alpen Gold Chocolate bitter (80 g)
IOLI
1.95₾
6.25₾
69%
₾2.44 / 100g
Sep 30
Mr. Good Mix Chocolate Chocolate Mr. Salted (35 გრ)
IOLI
0.99₾
2.35₾
58%
Sep 30
Bar-M Chocolate Waffle with milk chocolate (35 gr)
IOLI
1.29₾
2.99₾
57%
Sep 29
Eldorado Mushroom chopped (850 g)
IOLI
2.99₾
6.89₾
57%
₾3.52 / kg
Sep 30
Supremo pasta spiral (400 gr)
IOLI
1.49₾
3.25₾
54%
Sep 30
Roshen candy (410 g)
IOLI
2.99₾
6.5₾
54%
₾7.29 / kg
Sep 30
Sloboda sauce cheese sauce (220 gr)
IOLI
2.29₾
4.95₾
54%
Sep 30
Choco Pie cookie (30 g)
IOLI
3.99₾
8.49₾
53%
₾13.30 / 100g
Sep 30
7DAYS Mini Croissant Cocoa-Vanilla (185 g)
IOLI
3.99₾
8.45₾
53%
₾2.16 / 100g
Sep 30
Eti Salty Sticks with sesame seeds (110 gr)
IOLI
2.19₾
4.49₾
51%
Sep 30
როშენი waffle with milk and vanilla (142 gr)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
Sep 30
TRAPA Chocolate with milk (90 gr)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
Sep 30
TRAPA Chocolate white chocolate (90 g)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
₾2.21 / 100g
Sep 30
TRAPA Chocolate milk chocolate with nuts (95 g)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
₾2.09 / 100g
Sep 30
Banga Cold Smoked Herring Smoked Atlantic (170 g)
IOLI
3.99₾
7.99₾
50%
₾2.35 / 100g
Sep 30
დარდანელი fish tuna in its own juice (140 g)
IOLI
5.99₾
11.95₾
50%
₾4.28 / 100g
Sep 30
დარდანელი fish tuna in sunflower oil (140 gr)
IOLI
5.99₾
11.95₾
50%
Sep 30
Supremo sugar (900 g)
IOLI
2.79₾
5.55₾
50%
₾3.10 / kg
Home
Categories
List
Coupons