BigDeal.ge
Libre
Tbilisi
Browse 103 current deals and compare grocery prices at Libre in Tbilisi.
Categories
All
Fruits & Vegetables
Meat & Fish
Pantry
Dairy & Eggs
Bread & Bakery
Beverages
Snacks
Sweets
Frozen
Personal care
For Babies
Healthy food
Vegetarian & Vegan
Tea & Coffee
Home
Alcohol
Pet Food & Supplies
Ready to Eat
New Year
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Oct 01
decanter (700 ml)
Libre
5.99₾
16.95₾
65%
₾8.56 / L
Oct 01
ემბორგი Butter ნაღების 82% (200 გ)
Libre
4.99₾
10.9₾
54%
Sep 29
ლურპაკი Butter ნაღების 82% (200 გ)
Libre
6.49₾
13.5₾
52%
Sep 29
„ეტი“ cake პაი ქეიქი (200 გ)
Libre
3.29₾
6.7₾
51%
Sep 29
პანე ფენოვანი ცომი, გაყინული, სამარხვო სამარხვო (200 გ) სამარხვო (200 გ)
Libre
3.99₾
7.95₾
50%
Sep 29
ტკბილი ქვეყანა cookie (350 გ)
Libre
2.99₾
5.95₾
50%
Sep 29
კალომენსკი waffle ვაფლის ტორტი (250 გ)
Libre
2.99₾
5.8₾
48%
Sep 29
ბარამბო ბარამბო ბარამბო შოკოლადის კანფეტი ბელო კარამელი-მიწის თხილი კარამელი-მიწის თხილი (200 გ) კარამელი-მიწის თხილი (200 გ)
Libre
2.49₾
4.8₾
48%
Sep 29
დორკო Razor 4 პირიანი
Libre
1.99₾
3.8₾
48%
Oct 01
პიკნიკი Chocolate ქიშმიშით (48 გ)
Libre
1.49₾
2.7₾
45%
Oct 01
Tomato Pulp (400 გ)
Libre
2.49₾
4.5₾
45%
Sep 29
ივერია rice გრძელი (800 გ)
Libre
2.19₾
3.95₾
45%
Sep 29
ივერია Long Grain Rice გრძელი (800 გ)
Libre
2.19₾
3.95₾
45%
Oct 01
ლუბიატოვო Chocolate Balls შოკოლადის (500 გ)
Libre
4.99₾
8.95₾
44%
Sep 29
რექსონა Cleaning Product (150 ml)
Libre
6.99₾
12.5₾
44%
₾46.60 / L
Oct 01
სლობოდა Olive Mayonnaise ზეთისხილის 67% (400 გ)
Libre
4.99₾
8.9₾
44%
Oct 01
სანტა სოფია pasta (400 გ)
Libre
2.19₾
3.79₾
42%
Sep 30
Garlic (1 kg)
Libre
4.49₾
7.75₾
42%
₾4.49 / kg
Oct 01
Packaging (3 pcs)
Libre
13.59₾
23₾
41%
₾4.53 / pc
Oct 01
ლუბიატოვო cookie (228 გ)
Libre
2.19₾
3.7₾
41%
Oct 01
„უველკა“ Oatmeal Peanut Paste შვრიის ფანტელი საშუალო (400 გ)
Libre
1.49₾
2.5₾
40%
Sep 29
შესანახი ნაჭრის ჩანთა 65X45X20 სმ
Libre
5.99₾
10₾
40%
Sep 30
Copy Paper (80 g)
Libre
8.99₾
15₾
40%
₾11.24 / 100g
Home
Categories
List
Coupons