BigDeal.ge
Magniti
Tbilisi
Browse 542 current deals and compare grocery prices at Magniti in Tbilisi.
Categories
All
Fruits & Vegetables
Meat & Fish
Pantry
Dairy & Eggs
Bread & Bakery
Beverages
Snacks
Sweets
Frozen
Personal care
For Babies
Healthy food
Vegetarian & Vegan
Tea & Coffee
Home
Alcohol
Pet Food & Supplies
Ready to Eat
New Year
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Sep 30
საიუბილეო biscuits traditional (112 gr)
Magniti
0.89₾
2.2₾
60%
Sep 30
biscuits with milk (112 g)
Magniti
0.89₾
2.2₾
60%
₾0.79 / 100g
Sep 30
Ruta napkin white 3 ply (20 pcs)
Magniti
1.25₾
2.95₾
58%
₾0.06 / pc
Sep 30
Familia paper towel (12 pcs)
Magniti
14.25₾
29.95₾
52%
₾1.19 / pc
Sep 30
Gillette Single Shaver Fusion Start (2 pcs)
Magniti
25.49₾
52.9₾
52%
₾12.75 / pc
Sep 30
Etti Kraks crackers წიწაკით (123 გრ)
Magniti
1.99₾
3.99₾
50%
Sep 30
Etti crackers მცენარეული (123 გრ)
Magniti
1.99₾
3.99₾
50%
Sep 30
Milka Whole Grain Biscuits რძიანი შოკოლადით (200 gr)
Magniti
4.99₾
9.95₾
50%
Sep 30
AR-C soda orange (2 l)
Magniti
1.79₾
3.55₾
50%
₾0.90 / L
Sep 30
AR-Cola soda (2 l)
Magniti
1.79₾
3.55₾
50%
₾0.90 / L
Sep 30
ბიგ ბობ Nuts beef and adjika flavor (90 g)
Magniti
1.49₾
2.95₾
49%
₾1.66 / 100g
Sep 29
Big Bob Peanuts Chili Flavor (50 g)
Magniti
0.99₾
1.95₾
49%
₾1.98 / 100g
Sep 30
Venus Single Shaver Soft Shaver (2 pcs)
Magniti
14.99₾
29.5₾
49%
₾7.50 / pc
Sep 30
Fairy Dishwashing Detergent lemon and lime (500 ml)
Magniti
3.79₾
7.45₾
49%
₾7.58 / L
Sep 29
President Butter Extra (82%) (200 gr)
Magniti
5.99₾
11.45₾
48%
Sep 30
მილკა biscuits (175 გრ)
Magniti
4.99₾
9.5₾
47%
Sep 30
Carte Noir coffee white (17.4 g)
Magniti
0.79₾
1.5₾
47%
₾4.54 / 100g
Sep 30
burbushela with caramel and cocoa balls (420 g)
Magniti
4.49₾
8.5₾
47%
₾10.69 / kg
Sep 29
Flint Bread Stick barbecue flavor (60 g)
Magniti
0.99₾
1.85₾
46%
– 1.85₾
₾1.65 / 100g
Sep 29
Flint Buckwheat Biscuits bacon flavor (60 g)
Magniti
0.99₾
1.85₾
46%
– 1.85₾
₾1.65 / 100g
Home
Categories
List
Coupons