BigDeal.ge
Nikora
Tbilisi
Browse 159 current deals and compare grocery prices at Nikora in Tbilisi.
Categories
All
Fruits & Vegetables
Meat & Fish
Pantry
Dairy & Eggs
Bread & Bakery
Beverages
Snacks
Sweets
Frozen
Personal care
For Babies
Healthy food
Vegetarian & Vegan
Tea & Coffee
Home
Alcohol
Pet Food & Supplies
Ready to Eat
New Year
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Sep 30
ლურპაკი Butter ნაღების 82% (200 გ)
Nikora
5.99₾
13.95₾
57%
Sep 30
„ვიჩი" fish fillet ქაშაყის ფილე (240 გ)
Nikora
5.99₾
12.95₾
54%
Oct 01
ვენიში ლაქის ამომყვანი გელი 450 მლ (450 ml) (450 ml)
Nikora
5.99₾
11.95₾
50%
₾13.31 / L
Oct 01
პალმოლივი Liquid Soap თხევადი (300 ml)
Nikora
4.99₾
9.95₾
50%
₾16.63 / L
Oct 01
სევონი სევონი სევონი დრაჟე 150 გ (150 გ) (150 გ)
Nikora
7.99₾
15.5₾
48%
Oct 01
baking dish (24.5 სმ)
Nikora
12.99₾
24.95₾
48%
Sep 30
ოლდენბურგერი ოლდენბურგერი რძე ულტრაპასტერიზებული 1.5% 1 ლ ულტრაპასტერიზებული 1.5% (1 l) ულტრაპასტერიზებული 1.5% (1 l)
Nikora
3.99₾
7.5₾
47%
₾3.99 / L
Sep 30
მილკა Chocolate Bar (85 გ)
Nikora
3.99₾
7.5₾
47%
Oct 01
კონტეინერი 2 ც. 1.60 ლ (1.6 ლ) (1.6 ლ)
Nikora
7.99₾
14.95₾
47%
Oct 01
სვის როლი რულეტი 300 გ (300 გ) (300 გ)
Nikora
6.49₾
11.95₾
46%
Sep 30
„პიონტნიცა“ sour cream არაჟანი 18% (200 გ)
Nikora
2.49₾
4.5₾
45%
Oct 01
ბიმაქსი ბიმაქსი ბიმაქსი სარეცხი ფხვნილი ავტომატი ფერადი 3 კგ ავტომატი ფერადი (3 kg) ავტომატი ფერადი (3 kg)
Nikora
14.99₾
26.95₾
44%
₾5.00 / kg
Oct 01
ვიჩი Frozen Shrimp ჯავშნით (1 kg)
Nikora
49.99₾
89₾
44%
₾49.99 / kg
Oct 01
ჰერსი Chocolate Bar რძიანი (43 გ)
Nikora
2.79₾
4.95₾
44%
Oct 01
სანსილკი shampoo (200 ml)
Nikora
4.49₾
7.95₾
44%
₾22.45 / L
Sep 30
სვიტო candy ჟელიბონი (80 გ)
Nikora
1.99₾
3.5₾
43%
Oct 01
ქოლგეითი Toothpaste (75 ml)
Nikora
5.99₾
10.5₾
43%
₾79.87 / L
Oct 01
აქსი აქსი აქსი დეოდორანტი სპრეი 150 მლ (150 ml) (150 ml)
Nikora
7.99₾
13.95₾
43%
₾53.27 / L
Oct 01
ფლინტი bruschetta (65 გ)
Nikora
1.69₾
2.95₾
43%
Oct 01
მილკა Milk Biscuit რძიანი, შოკოლადის ნატეხებით (175 გ)
Nikora
5.99₾
10.45₾
43%
Home
Categories
List
Coupons