BigDeal.ge
2 Nabiji
Tbilisi
Browse 326 current deals and compare grocery prices at 2 Nabiji in Tbilisi.
Categories
All
Fruits & Vegetables
Meat & Fish
Pantry
Dairy & Eggs
Bread & Bakery
Beverages
Snacks
Sweets
Frozen
Personal care
For Babies
Healthy food
Vegetarian & Vegan
Tea & Coffee
Home
Alcohol
Pet Food & Supplies
Ready to Eat
New Year
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Oct 01
Tuki Cheese Crackers (100 g)
2 Nabiji
1.99₾
4.3₾
54%
₾1.99 / 100g
Sep 30
Leri Baby diapers 4 sizes 9-18 kg (32 pcs)
2 Nabiji
5.99₾
11.95₾
50%
₾0.19 / pc
Oct 01
Home X Cleaning Sponge (6 pcs)
2 Nabiji
1.49₾
2.95₾
49%
₾0.25 / pc
Oct 01
Ipek Ear Cleaning Sticks (60 pcs)
2 Nabiji
1.49₾
2.9₾
49%
₾0.02 / pc
Oct 01
Yakamoz Canned Peppers Hot (370 ml)
2 Nabiji
3.99₾
7.45₾
46%
₾10.78 / L
Oct 01
Yakamozo Canned Cucumbers (720 ml)
2 Nabiji
3.99₾
7.45₾
46%
₾5.54 / L
Sep 30
Sladunitsa candy brown (500 g)
2 Nabiji
5.99₾
10.95₾
45%
₾11.98 / kg
Sep 30
Sladunitsa candy Cheesecake (500 g)
2 Nabiji
5.99₾
10.95₾
45%
₾11.98 / kg
Sep 29
Hamlet Chocolate Assortiment (125 g)
2 Nabiji
9.99₾
17.95₾
44%
₾7.99 / 100g
Oct 01
Fairy Dishwashing Detergent Lemon (1 l)
2 Nabiji
4.99₾
8.95₾
44%
₾4.99 / L
Oct 01
Agrofy dried fruit (240 g)
2 Nabiji
2.49₾
4.45₾
44%
₾10.38 / kg
Oct 01
Kotex Sanitary Napkin Ultra Super (8 pcs)
2 Nabiji
4.99₾
8.9₾
44%
₾0.62 / pc
Oct 01
Kotex Sanitary Napkin Ultra Normal (10 pcs)
2 Nabiji
4.99₾
8.9₾
44%
₾0.50 / pc
Oct 01
Kotex Sanitary Napkin Ultra (night) (7 pcs)
2 Nabiji
4.99₾
8.9₾
44%
₾0.71 / pc
Oct 01
Granola Breakfast Cereal Mix dried apricot & raisins (375 g)
2 Nabiji
4.99₾
8.65₾
42%
₾13.31 / kg
Sep 30
Disney cookie strawberry (40 g)
2 Nabiji
1.99₾
3.4₾
41%
₾4.98 / 100g
Oct 01
Donna Chiara pasta Fettuccine (500 g)
2 Nabiji
2.99₾
4.99₾
40%
₾5.98 / kg
Oct 01
Margio Cleaning Cloth wet surface (4 pcs)
2 Nabiji
1.99₾
3.3₾
40%
₾0.50 / pc
Oct 01
Kotex diapers normal flavor (20 pcs)
2 Nabiji
3.29₾
5.45₾
40%
₾0.16 / pc
Oct 01
Agrofy dried apricots (240 g)
2 Nabiji
7.99₾
12.95₾
38%
₾33.29 / kg
Oct 01
Doshirak Soup Chicken with Stars (67 g)
2 Nabiji
0.99₾
1.6₾
38%
₾1.48 / 100g
Sep 28
Leader Food sausage Bavarian (500 g)
2 Nabiji
5.99₾
9.65₾
38%
₾11.98 / kg
Home
Categories
List
Coupons