BigDeal.ge
Spar
Tbilisi
Browse 542 current deals and compare grocery prices at Spar in Tbilisi.
Categories
All
Fruits & Vegetables
Meat & Fish
Pantry
Dairy & Eggs
Bread & Bakery
Beverages
Snacks
Sweets
Frozen
Personal care
For Babies
Healthy food
Vegetarian & Vegan
Tea & Coffee
Home
Alcohol
Pet Food & Supplies
Ready to Eat
New Year
Sort by
Biggest Discount
Newest Deals
Price: Low to High
Price: High to Low
Discounts only
Oct 01
Bar-M Chocolate Waffle with milk chocolate (35 g)
Spar
1.29₾
2.99₾
57%
₾3.69 / 100g
Oct 01
ფეირი Dishwashing Detergent Platinum (30 pcs)
Spar
24.99₾
55.95₾
55%
– 55.95₾
₾0.83 / pc
Oct 01
Supremo pasta spiral (400 gr)
Spar
1.49₾
3.25₾
54%
Oct 01
Choco Pie cookie (30 g)
Spar
3.99₾
8.49₾
53%
₾13.30 / 100g
Oct 01
Eti Salty Sticks with sesame seeds (110 gr)
Spar
2.19₾
4.49₾
51%
Oct 01
დარდანელი fish tuna in its own juice (140 g)
Spar
5.99₾
11.95₾
50%
₾4.28 / 100g
Oct 01
დარდანელი fish tuna in sunflower oil (140 gr)
Spar
5.99₾
11.95₾
50%
Oct 01
Supremo sugar (900 g)
Spar
2.79₾
5.55₾
50%
₾3.10 / kg
Oct 01
რიჩმონდი Cereal (800 g)
Spar
2.49₾
4.95₾
50%
Oct 01
biscuits with milk (112 g)
Spar
1.49₾
2.95₾
49%
₾1.33 / 100g
Oct 01
biscuits Traditional (112 g)
Spar
1.49₾
2.95₾
49%
₾1.33 / 100g
Sep 30
Jacobs coffee Monarch Velvet (95 g)
Spar
13.99₾
26.99₾
48%
₾14.73 / 100g
Oct 01
Eti cake Mini Banana (144 gr)
Spar
3.99₾
7.69₾
48%
Oct 01
Eti biscuits mini brownie with cocoa (180 გრ)
Spar
4.99₾
9.49₾
47%
Oct 01
ETI biscuits ორცხობილა (180 gr)
Spar
3.69₾
6.99₾
47%
Home
Categories
List
Coupons