BigDeal.ge
Bread & Bakery
თბილისი
20 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
პური
Crispbread
Lavash & Tortilla
Buns
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
TANDOOR პური (540 г)
Carrefour
3.99₾
6.95₾
43%
Sep 30
La Mole პური Sfornatini with sesame seeds (120 g)
Europroduct
4.17₾
6.95₾
40%
₾3.47 / 100g
Sep 30
La Mole პური ზეითუნის ზეთით (200 gr)
დან
5.7₾
9.5₾
40%
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
5.7₾
9.5₾
-40%
Carrefour
8.99₾
9.95₾
-10%
Sep 30
Sonko პური შვიდი მარცვლის (170 g)
დან
5.72₾
8.8₾
35%
₾3.36 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
5.72₾
8.8₾
-35%
Carrefour
8.99₾
9.95₾
-10%
Sep 30
La Mole პური with tomato and basil (100 g)
Europroduct
5.53₾
8.5₾
35%
₾5.53 / 100g
Sep 30
TANDOOR ტორტილა (390 g)
Carrefour
3.99₾
5.95₾
33%
₾10.23 / kg
Sep 30
Cloud პური Teflon surface (1 pcs)
Magniti
1.99₾
2.95₾
33%
₾1.99 / pc
Sep 30
ETI სუხარი unsalted (130 gr)
დან
3.29₾
4.5₾
27%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
3.29₾
4.5₾
-27%
Carrefour
4.65₾
Europroduct
5.5₾
Sep 30
Huober პური organic salty (40 gr)
Europroduct
1.99₾
2.5₾
20%
Oct 01
სანტე პური ხრამუნა (150 გ)
Nikora
5.99₾
7.5₾
20%
Sep 29