BigDeal.ge
სასმელები
თბილისი
213 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
Soft drinks
Energy drinks
Ice tea & coffee
წვენი
წყალი
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
VOI წვენი ალუბალი (300 ml)
Carrefour
2.29₾
5.25₾
56%
₾7.63 / L
Sep 30
პეპსი გაზიანი წყალი Black (1.5 l)
Carrefour
1.69₾
3.65₾
54%
₾1.13 / L
Sep 30
პეპსი გაზიანი წყალი (1.5 l)
დან
1.69₾
3.65₾
54%
₾1.13 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
1.69₾
3.65₾
-54%
Goodwill
3.8₾
Sep 30
STARBUCKS ყინულიანი ყავა ესპრესო (1200 ml)
Carrefour
3.49₾
6.95₾
50%
₾2.91 / L
Sep 29
კამპა წვენი ვაშლის წვენი (950 ml)
Carrefour
2.99₾
5.95₾
50%
₾3.15 / L
Sep 30
AR-C გაზიანი წყალი orange (2 l)
Magniti
1.79₾
3.55₾
50%
₾0.90 / L
Sep 30
AR-Cola გაზიანი წყალი (2 l)
Magniti
1.79₾
3.55₾
50%
₾0.90 / L
Sep 30
Prime ენერგეტიკული სასმელი Ice Pop (0.5 l)
IOLI
4.99₾
8.95₾
44%
₾9.98 / L
Sep 30
Chero წვენი Multifruit (1.5 l)
Magniti
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Sep 30
Chero წვენი (1.5 l)
Magniti
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Sep 30
Chero წვენი pomegranate nectar (1.5 l)
დან
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
4.99₾
8.79₾
-43%
Goodwill
9.5₾
Oct 01
ზედაზენი ლიმონათი Topped with tarragon (1 l)
დან
1.99₾
3.45₾
42%
₾1.99 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
Magniti
1.99₾
2.99₾
-33%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Goodwill
3.55₾
Oct 01
ლიმონათი Pickled Pear (1 l)
დან
1.99₾
3.45₾
42%
₾1.99 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Europroduct
3.95₾
Sep 30
კამპა წვენი მანგოს წვენი (1 l)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.49 / L
Sep 30
კამპა წვენი წითელი ფორთოხალი (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Sep 30
კამპა წვენი ატმის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Sep 30
კამპა წვენი ანანასის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Sep 30
კამპა წვენი ტროპიკული მიქსი (950 ml)
დან
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
3.49₾
5.95₾
-41%
Magniti
3.99₾
6.45₾
-38%
Sep 30
Kampa წვენი peach (950 ml)
დან
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
3.49₾
5.95₾
-41%
Magniti
3.99₾
6.45₾
-38%
Sep 30
კამპა წვენი ალუბლის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Sep 30
კამპა წვენი ბროწეულის წვენი (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Sep 30
OSHEE ცივი ჩაი უშაქრო / კაქტუსისა და პიტნის არომატით (555 ml)
Europroduct
3.29₾
5.4₾
39%
₾5.93 / L
Sep 30
OSHEE გაზიანი წყალი უშაქრო ლიმონის და ფორთოხლის არომატით (330 ml)
Europroduct
3.48₾
5.7₾
39%
₾10.55 / L
Sep 30
OSHEE გა ზიანი წყალი უშაქრო ფორთოხლის არომატით (330 ml)
Europroduct
3.48₾
5.7₾
39%
₾10.55 / L
Sep 30
კამპა წვენი pomegranate (950 ml)
Magniti
3.99₾
6.45₾
38%
₾4.20 / L
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები