BigDeal.ge
რძის პროდუქტები და კვერცხი
თბილისი
418 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
Eggs
Butter & Spread
Milk & Cream
ყველი
Yoghurt & Kefir
Sour Cream
Milk Desserts
Other Dairy
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
ONA მარგარინი (400 g)
Carrefour
1.69₾
5.95₾
72%
₾4.22 / kg
Sep 30
BREST-LITOVSK მარგარინი unsalted (180 g)
დან
4.6₾
11.95₾
62%
₾2.56 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
4.6₾
11.95₾
-62%
Carrefour
9.99₾
12.95₾
-23%
Sep 30
ლურპაკი მარგარინი ნაღების 82% (200 გ)
დან
5.99₾
13.95₾
57%
ხელმისაწვდომი ფასები
Nikora
5.99₾
13.95₾
-57%
Libre
6.49₾
13.5₾
-52%
Sep 30
GIGLIO პური (250 g)
Europroduct
7.49₾
16.95₾
56%
₾29.96 / kg
Sep 29
დანა მარგარინი უმარილ 82% (200 გრ)
Carrefour
4.49₾
9.95₾
55%
Sep 30
ემბორგი მარგარინი ნა ღების 82% (200 გ)
Libre
4.99₾
10.9₾
54%
Sep 28
Valio მარგარინი unsalted (200 g)
Goodwill
8.08₾
16.95₾
52%
– 11.86₾
₾40.40 / kg
Sep 29
President მარგარინი Extra (82%) (200 gr)
დან
5.99₾
11.45₾
48%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
5.99₾
11.45₾
-48%
Spar
9.95₾
11.95₾
-17%
IOLI
9.95₾
11.95₾
-17%
Carrefour
11.35₾
Goodwill
13.55₾
Sep 30
Valio პური Viola layer ordinary (150 g)
დან
5.49₾
9.95₾
45%
₾3.66 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
5.49₾
9.95₾
-45%
Goodwill
10.95₾
Sep 30
„პიონტნიცა“ არაჟანი არაჟანი 18% (200 გ)
Nikora
2.49₾
4.5₾
45%
Sep 30
Ile De France პური with herbs and tomatoes (150 g)
Europroduct
9.99₾
17.95₾
44%
₾6.66 / 100g
Sep 30
სლობოდა ზეთისხილის მაიონეზი ზეთისხილის 67% (400 გ)
Libre
4.99₾
8.9₾
44%
Sep 30
Mila მჟავე რძე 2.5% (1 l)
Carrefour
2.79₾
4.9₾
43%
₾2.79 / L
Sep 30
Valio პური Olterman layer (130 g)
Europroduct
7.99₾
13.95₾
43%
₾6.15 / 100g
Sep 29
Valio მარგარინი 79% (200 gr)
დან
7.99₾
13.5₾
41%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
7.99₾
13.5₾
-41%
IOLI
7.99₾
13.95₾
-43%
Carrefour
9.99₾
15.95₾
-37%
Spar
13.95₾
Europroduct
14.95₾
Goodwill
16.95₾
Sep 30
Sanebo პური (150 g)
Carrefour
3.99₾
6.95₾
43%
₾2.66 / 100g
Sep 30
SANTE პური (150 g)
Carrefour
3.99₾
6.95₾
43%
₾2.66 / 100g
Sep 30
პური (150 გრ)
Carrefour
3.99₾
6.95₾
43%
Sep 30
STERILGARDA იოგურტი gluten free (200 gr)
დან
3.99₾
6.95₾
43%
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
3.99₾
6.95₾
-43%
Goodwill
7.75₾
Sep 30
Frico პური (100 g)
Europroduct
29.95₾
51.95₾
42%
₾29.95 / 100g
Sep 30
Sante არაჟანი 3.2% (400 g)
დან
2.09₾
2.9₾
28%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
2.09₾
2.9₾
-28%
Carrefour
2.75₾
Goodwill
3.39₾
5.85₾
-42%
Europroduct
3.6₾
Spar
4.75₾
IOLI
4.75₾
Sep 30
Sante ხაჭო 4% (180 g)
Goodwill
2.99₾
5.15₾
42%
₾1.66 / 100g
Sep 30
Valio პური Forte classico (180 g)
Europroduct
10.99₾
18.8₾
42%
₾6.11 / 100g
Sep 30
Granarolo მჟავე რძე rice (1 l)
Europroduct
9.99₾
16.95₾
41%
₾9.99 / L
Sep 30
Dana პური toast (100 g)
Magniti
2.29₾
3.85₾
41%
₾2.29 / 100g
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები