BigDeal.ge
გაყინული პროდუქტები
თბილისი
179 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
Meat & Fish
Vegetables & Vegetable Mixes
Khinkali & Dumplings
Nuggets & Patties
Pizza, Dough & Pancakes
Ice Cream
Ice
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
„ვიჩი" თევზის ფილე ქაშაყის ფილე (240 გ)
Nikora
5.99₾
12.95₾
54%
Sep 30
გაყინული კრევეტები 21/25 (1 kg)
Carrefour
29.99₾
59.95₾
50%
₾29.99 / kg
Sep 30
Cook პელმენი Gourmet
Carrefour
2.29₾
4.5₾
49%
Sep 30
გურმანი პელმენი (400 გრ)
Carrefour
2.29₾
4.5₾
49%
Sep 28
Franui ყინული მარწყვი შოკოლადში frozen raspberries in white chocolate and pink shell
Goodwill
12.56₾
24.5₾
49%
– 24.5₾
Sep 28
Franui ნაყინი frozen raspberries in a dark chocolate shell
Goodwill
12.56₾
24.5₾
49%
– 24.5₾
Sep 28
Franui ნაყინი frozen raspberries in milk chocolate shell
Goodwill
12.56₾
24.5₾
49%
– 24.5₾
Sep 28
Iglotex კარტოფილი ფრიში ფიგურული (750 გ)
Goodwill
6.82₾
12.95₾
47%
– 12.95₾
Oct 01
Cornetto ნაყინი raspberry yogurt (150 g)
Spar
3.49₾
6.45₾
46%
₾2.33 / 100g
Sep 30
CRF ნაყინი Raspberry (140 g)
Carrefour
2.99₾
5.45₾
45%
₾2.14 / 100g
Oct 01
Carte d'Or ნაყინი Belgian chocolate biscuit (800 ml)
Spar
9.99₾
18.15₾
45%
₾12.49 / L
Oct 01
ვიჩი გაყინული კრევეტები ჯავშნით (1 kg)
Nikora
49.99₾
89₾
44%
₾49.99 / kg
Oct 01
Cornetto ნაყინი three chocolates (110 gr)
დან
3.39₾
5.95₾
43%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
3.39₾
5.95₾
-43%
Carrefour
4.99₾
5.95₾
-16%
Magniti
5.95₾
Oct 01
ორეო ნაყინი Ice Cream Sandwich (130 gr)
დან
3.99 ₾
6.99₾
43%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
3.99₾
6.99₾
-43%
– 6.99₾
IOLI
6.99₾
Carrefour
7.75₾
Goodwill
7.75₾
Oct 01
OREO ნაყინი Ice Cream Eskimo (90 ml)
დან
3.99₾
6.99₾
43%
₾44.33 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
3.99₾
6.99₾
-43%
– 6.99₾
Carrefour
5.99₾
6.95₾
-14%
IOLI
6.99₾
Goodwill
7.75₾
Oct 01
Algida ნაყინი Cocoa-Vanilla (110 ml)
დან
1.29₾
2.25₾
43%
₾11.73 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.29₾
2.25₾
-43%
Carrefour
2.2₾
Sep 28
პელმენი (1 kg)
Spar
4.59₾
7.99₾
43%
₾4.59 / kg
Oct 01
Eskimo ნაყინი Blueberry Blackberry (85 g)
Spar
2.39₾
4.15₾
42%
₾2.81 / 100g
Oct 01
Eskimo ნაყინი melon lime (85 g)
Spar
2.39₾
4.15₾
42%
₾2.81 / 100g
Sep 30
ვარენიკი with sulguni (400 gr)
დან
5.49₾
9.49₾
42%
ხელმისაწვდომი ფასები
IOLI
5.49₾
9.49₾
-42%
Spar
19.85₾
Sep 29
გაყინული მზა კერძი classic (720 gr)
დან
5.79₾
9.99₾
42%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
5.79₾
9.99₾
-42%
IOLI
9.99₾
Oct 01
Millennium ნაყინი pistachio with raspberry (80 g)
დან
3.49₾
5.95₾
41%
₾4.36 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
3.49₾
5.95₾
-41%
IOLI
3.49₾
5.95₾
-41%
Sep 30
რუდი ნაყინი milk chocolate with nuts (80 გრ)
დან
3.49₾
5.95₾
41%
₾4.36 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
3.49₾
5.95₾
-41%
Goodwill
4.65₾
4.65₾
– 6.25₾
Carrefour
4.99₾
5.95₾
-16%
Spar
5.95₾
Oct 01
ვიჩი გაყინული ზღვის პროდუქტები მიდია ნიჟარაში (1 kg)
Nikora
36.99₾
62.95₾
41%
₾36.99 / kg
Oct 01
ALGIDA ნაყინი strawberry and vanilla (100 ml)
დან
1.39₾
2.35₾
41%
₾13.90 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.39₾
2.35₾
-41%
Carrefour
2.5₾
Goodwill
2.65₾
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები