BigDeal.ge
ხილი და ბოსტნეული
თბილისი
28 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
ხილი
ბოსტნეული
Herbs
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 29
Eldorado სოკო chopped (850 g)
დან
2.99₾
6.89₾
57%
₾3.52 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
IOLI
2.99₾
6.89₾
-57%
Spar
6.89₾
Carrefour
6.95₾
Sep 30
WLT გენერიკული პროდუქტი red cherry (1 pcs)
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
₾5.99 / pc
Sep 30
WELLATON გენერიკული პროდუქტი light blonde
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
Sep 30
WLT მწვანილი Autumn Leaf
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
Sep 30
ნიორი (1 kg)
Libre
4.49₾
7.75₾
42%
₾4.49 / kg
Sep 30
Koopmann ქვიშის სათამაშოების ნაკრები ქვიშაში სათამაშო (4 pcs)
Goodwill
2.85₾
4.75₾
40%
₾0.71 / pc
Sep 30
ყვითელი გოგრა ყვითელი (1 kg)
Libre
0.79₾
1.25₾
37%
₾0.79 / kg
Sep 30
ბროწეული (1 kg)
დან
4.49₾
6.95₾
35%
₾4.49 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Nikora
4.49₾
6.95₾
-35%
Goodwill
7.95₾
Carrefour
8.95₾
Sep 30
ლიმონი (1 kg)
Nikora
5.99₾
8.95₾
33%
₾5.99 / kg
Sep 30
ბაღის კიტრები
IOLI
3.89₾
5.5₾
29%
Sep 29
ხახვი თეთრი (1 კგ)
Libre
1.19₾
1.65₾
28%
Sep 30
გოლდენი ოქროს ვაშლი (1 კგ)
Nikora
1.99₾
2.75₾
28%
Sep 30
VICI შავი მოცხარი (0.3 kg)
დან
12.99₾
17.55₾
26%
₾43.30 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
12.99₾
17.55₾
-26%
Europroduct
16.4₾
Sep 30
Aiello ზეთისხილი Greek black ukurko (300 g)
Magniti
2.99₾
3.95₾
24%
₾9.97 / kg
Sep 30
Aiello ზეთისხილი Greek black whole (300 g)
Magniti
2.99₾
3.95₾
24%
₾9.97 / kg
Sep 30
სუპრემო ბაღის კიტრები კიტრის მწნილი 2-5მმ (370 ml)
Carrefour
4.99₾
6.45₾
23%
₾13.49 / L
Sep 30
სუპრემო კონსერვირებული მწვანე მარწყვი canned peas (720 ml)
დან
6.49₾
8.35₾
22%
₾9.01 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
6.45₾
Spar
6.49₾
8.35₾
-22%
IOLI
6.49₾
8.35₾
-22%
Carrefour
8.65₾
Sep 30
Supremo ზეთისხილი Black Olives (400 g)
დან
6.99₾
8.99₾
22%
₾17.48 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
6.99₾
8.99₾
-22%
IOLI
6.99₾
8.99₾
-22%
Magniti
7.95₾
Carrefour
8.35₾
Sep 30
FEAST ჩერი გაყინული ალუბალი (400 გ)
Carrefour
13.99₾
17.95₾
22%
Sep 29
ბულგარული წითელი წითელი (1 kg)
Libre
2.19₾
2.8₾
22%
₾2.19 / kg
Sep 30
VICI ხილის ასორტი ხილის მიქსი (0.3 kg)
Carrefour
9.99₾
12.55₾
20%
₾33.30 / kg
Oct 01
ლა ექსპლანადა ზეთისხილი მწვანე/შავი უკურკო/კურკიანი (350 გ)
Nikora
6.99₾
8.5₾
18%
Sep 30
Masharafi ბროწეული ბროწეულის (250 გრ)
Carrefour
5.99₾
6.75₾
11%
Sep 30
კოპოლივა ბოსტნეული მწვანე ბარდა (720 ml)
Carrefour
5.79₾
6.45₾
10%
₾8.04 / L
Sep 30
U.COMPACT ხილის აეროზოლი ხილის (250 ml)
Carrefour
8.49₾
9.45₾
10%
₾33.96 / L
მთავარი
კატეგორიე ბი
სია
კუპონები