BigDeal.ge
ჯანსაღი კვება
თბილისი
9 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
Gluten-free
Lactose-free
პროტეინული ბარები
Supplements
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
სთეი სთრონგი პროტეინის კოქტეილი strawberry (500 g)
Carrefour
6.99₾
9.5₾
26%
₾13.98 / kg
Sep 30
Parmalat პროტეინის კოქტეილი Chocolate
დან
6.99₾
7.95₾
12%
₾13.98 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Goodwill
6.75₾
6.75₾
– 8.95₾
Spar
6.99₾
7.95₾
-12%
Carrefour
6.99₾
9.5₾
-26%
IOLI
6.99₾
7.95₾
-12%
Oct 01
Naturalis ჩიას თესლები Chia Organic (300 g)
Goodwill
17.55₾
22.95₾
24%
₾58.50 / kg
Sep 30
EXPONENTA პროტეინის სასმელი coconut-almond (250 g)
Belmart
5.3₾
6.8₾
22%
– 6.8₾
₾21.20 / kg
Sep 30
Sonko უგლუტენო ბისკვიტები dark chocolate gluten-free (65 გ)
Europroduct
5.56₾
6.95₾
20%
Oct 01
Schwartau პროტეინის ბარი Chocolate Grains with Milk Cream (40 g)
დან
3.45₾
4.3₾
20%
₾8.63 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Goodwill
3.45₾
4.3₾
-20%
Europroduct
3.95₾
სხვა პროდუქტები აღარ არის
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები