BigDeal.ge
საყოფაცხოვრებო ნივთები
თბილისი
403 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
სარეცხი საშუალება
სალფეტები
საწმენდი საშუალებები
საგანმანათლებლო ნივთები
კულინარიული აქსესუარები
Disposable items
ქაღალდის პროდუქტები
Storage bags & Foil
Dishware
ელექტრონიკა
ინსტრუმენტები
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Oct 01
დეკანტერი (700 ml)
Libre
5.99₾
16.95₾
65%
₾8.56 / L
Sep 30
არიელი სარეცხი საშუალება მთის წყარო (25 pcs)
Carrefour
22.99₾
57.85₾
60%
₾0.92 / pc
Sep 28
KOOPMAN ბლოკნოტი A5 ხაზებიანი A5
Goodwill
5.87₾
13.99₾
58%
– 8.39₾
Sep 30
Ruta ხელსახოცი white 3 ply (20 pcs)
Magniti
1.25₾
2.95₾
58%
₾0.06 / pc
Sep 30
VOI ჰაერის გამწმენდი ლავანდა (300 ml)
Carrefour
2.29₾
5.25₾
56%
₾7.63 / L
Oct 01
ფეირი სასმელი სარეცხი საშუალება Platinum (30 pcs)
დან
24.99₾
55.95₾
55%
₾0.83 / pc
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
24.99₾
55.95₾
-55%
– 55.95₾
IOLI
55.95₾
Sep 30
ფროში სასმელი სარეცხი საშუალება ჟოლოთი (500 ml)
Carrefour
4.99₾
10.95₾
54%
₾9.98 / L
Sep 30
ფროში სასმელი სარეცხი საშუალება ალოე ვერა (500 ml)
Carrefour
4.99₾
10.95₾
54%
₾9.98 / L
Sep 30
MR.MUSCLE წმენდის სპრეი green (530 ml)
დან
4.99₾
10.9₾
54%
₾9.42 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
4.99₾
10.9₾
-54%
Spar
6.49₾
10.39₾
-38%
IOLI
6.49₾
10.39₾
-38%
Sep 30
მისტერ მუსკული წმენდის სპრეი ლავანდა (530 ml)
Carrefour
4.99₾
10.9₾
54%
₾9.42 / L
Sep 30
მისტერ მუსკული მინის საწმენდი Blue (530 ml)
Carrefour
4.99₾
10.9₾
54%
₾9.42 / L
Sep 30
არიელი სარეცხი საშუალება ოქსი (20 pcs)
Carrefour
22.99₾
49.75₾
54%
₾1.15 / pc
Sep 30
Froshi წმენდის სითხე glass cleaning spray with alcohol (500 ml)
დან
5.99₾
12.95₾
54%
₾11.98 / L
ხ ელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
5.99₾
12.95₾
-54%
Magniti
9.99₾
11.95₾
-16%
Goodwill
13.4₾
Sep 30
ფროში სასმელი სარეცხი საშუალება მწვანე ლიმონი (500 ml)
Carrefour
2.99₾
6.45₾
54%
₾5.98 / L
Sep 30
მისტერ მუსკული წმენდის სითხე (500 ml)
Carrefour
4.99₾
10.75₾
54%
₾9.98 / L
Sep 30
MR.MUSCLE წმენდის სითხე მულტი ციტრ (500 ml)
Carrefour
4.99₾
10.75₾
54%
₾9.98 / L
Sep 30
ფროში სასმელი სარეცხი საშუალება სოდით (500 ml)
Carrefour
4.99₾
10.5₾
52%
₾9.98 / L
Sep 30
Familia ქაღალდის ხელსახოცი (12 pcs)
Magniti
14.25₾
29.95₾
52%
₾1.19 / pc
Sep 30
Vanish წმენდის სითხე colored (450 ml)
დან
5.99₾
11.95₾
50%
₾13.31 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
5.99₾
11.95₾
-50%
Spar
11.95 ₾
IOLI
11.95₾
Sep 30
Vanish ბინძური ლაქების ამომღები თეთრი ლაქის ამოსაყვანი (450 ml)
დან
5.99₾
11.95₾
50%
₾13.31 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
5.99₾
11.95₾
-50%
Spar
11.95₾
IOLI
11.95₾
Sep 30
SELPAK ხელსახოცი premium (75 pcs)
Carrefour
3.99₾
7.95₾
50%
₾0.05 / pc
Sep 30
LEDEX ნათურა CLASSIC 6500K
Carrefour
1.99₾
3.95₾
50%
Sep 30
LEDEX ნათურა Classic 3000K
Carrefour
1.99₾
3.95₾
50%
Sep 30
AZUR ლატექსის ხელთათმანი S Size
Carrefour
1.99₾
3.95₾
50%
Sep 30
AZUR ლატექსის ხელთათმანი L Size
Carrefour
1.99₾
3.95₾
50%
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები