BigDeal.ge
ბაკალეა
თბილისი
391 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
მაკარონი
Oil & Vinegar
Grains
Cereal
კონსერვები
მშრალი პარკოსნები
Jam
სანელებლები და სოუსები
ცხობისთვის
მომზადებისთვის
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
CRF საუზმის მარცვლეული ნაზავი Crunchy (750 g)
Carrefour
6.99₾
19.95₾
65%
₾9.32 / kg
Sep 29
Basso ზეთისხილის ზეთი refined cold pressed (1000 ml)
Goodwill
27.96₾
76.75₾
64%
– 53.72₾
₾27.96 / L
Sep 30
CRF კონსერვირებული არტიშოკი Artichoke (250 ml)
Carrefour
4.99₾
12.95₾
61%
₾19.96 / L
Sep 30
Kahlo შაქარი sugar (900 g)
დან
1.74₾
4.35₾
60%
ხელმისაწვდომი ფასები
Goodwill
1.74₾
4.35₾
-60%
Europroduct
4.45₾
Sep 28
REGGIA პომიდვრის პიურე tomato paste (680 ml)
დან
4.16₾
9.95₾
58%
₾6.12 / L
ხელმისაწვდომი ფასები
Goodwill
4.16₾
9.95₾
-58%
– 5.95₾
Carrefour
9.4₾
Sep 30
Henrys Kitchen კონსერვირებული თევზი თინუსის ფილე წყალში (80 g)
დან
2.99₾
6.55₾
54%
₾3.74 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
2.99 ₾
6.55₾
-54%
Goodwill
6.25₾
Sep 30
Supremo მაკარონი spiral (400 gr)
დან
1.49₾
3.25₾
54%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.49₾
3.25₾
-54%
IOLI
1.49₾
3.25₾
-54%
Magniti
2.95₾
Sep 30
Sloboda საუზმე cheese sauce (220 gr)
დან
2.29₾
4.95₾
54%
ხელმისაწვდომი ფასები
IOLI
2.29₾
4.95₾
-54%
Carrefour
4.95₾
Sep 30
GRANIO კერალი (23 g)
Carrefour
0.59₾
1.25₾
53%
₾2.57 / 100g
Sep 30
GRANIO კერალი (23 g)
Carrefour
0.59₾
1.25₾
53%
₾2.57 / 100g
Sep 30
CRF ქათამი Bio (500 g)
Carrefour
3.55₾
7.1₾
50%
₾7.10 / kg
Sep 30
Hellmann's კეტჩუპი (480 g)
დან
5.99₾
11.95₾
50%
₾12.48 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
5.99₾
11.95₾
-50%
Goodwill
11.95₾
Sep 30
CRF უნივერსალური ხორბალი (500 g)
Carrefour
4.99₾
9.95₾
50%
₾9.98 / kg
Sep 30
ჰენრის ქიჩენი კონსერვირებული სიმინდი ტკბილი სიმინდი (400 g)
Carrefour
2.99₾
5.95₾
50%
₾7.48 / kg
Sep 30
Supremo შაქარი (900 g)
დან
2.79₾
5.55₾
50%
₾3.10 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
2.79₾
5.55₾
-50%
IOLI
2.79₾
5.55₾
-50%
Magniti
4.95₾
Carrefour
4.95₾
Goodwill
4.95₾
Sep 30
რიჩმონდი კერალი (800 g)
დან
2.49₾
4.95₾
50%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
2.49₾
4.95₾
-50%
IOLI
2.49₾
4.95₾
-50%
Sep 29
Hellmann's მუსტარდი მდოგვი (250 g)
დან
5.84₾
10.75₾
46%
₾23.36 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Goodwill
5.84₾
10.75₾
-46%
– 8.35₾
Carrefour
5.99₾
9.95₾
-40%
Spar
9.5₾
IOLI
9.5₾
Sep 30
Henry's Kitchen კონსერვირებული თევზი ტუნას ნაჭრები ზეითუნის ზეთში (140 g)
Carrefour
5.99₾
10.95₾
45%
₾4.28 / 100g
Sep 30
Zucchi ვაშლის ძმარი Apple (0.5 l)
Europroduct
8.22₾
14.95₾
45%
₾16.44 / L
Sep 30
Riscossa მაკარონი Bio Integral (500 g)
Europroduct
5.39₾
9.8₾
45%
₾10.78 / kg
Sep 30
Bornier მუსტარდი whole grain (210 gr)
დან
9.02₾
16.4₾
45%
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
9.02₾
16.4₾
-45%
Magniti
15.5₾
Carrefour
16.95₾
Sep 30
პომიდვრის პიურე (400 გ)
Libre
2.49₾
4.5₾
45%
Sep 29
ივერია ბრინჯი გრძელი (800 გ)
Libre
2.19₾
3.95₾
45%
Sep 29
ივერია გრძელი ბრინჯი გრძელი (800 გ)
Libre
2.19₾
3.95₾
45%
Sep 30
Dardanel კონსერვირებული თევზი Economy in vegetable oil (150 g)
დან
4.99₾
8.95₾
44%
₾3.33 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Europroduct
4.99₾
8.95₾
-44%
Carrefour
6.99₾
8.65₾
-19%