BigDeal.ge
Ready to Eat
თბილისი
17 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
Ready to Eat
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
Burbushella ჩოკა Choka (175 gr)
IOLI
2.19₾
3.95₾
45%
Sep 30
Big Lunch ნუდლები საქონლის ხორცით და სოკოთი საქ.ხორც.სოკოთი და მწვანილით (75 g)
Magniti
1.19₾
1.95₾
39%
₾1.59 / 100g
Oct 01
Doshirak სუპი Chicken with Stars (67 g)
2 Nabiji
0.99₾
1.6₾
38%
₾1.48 / 100g
Sep 30
დარდანელი მზადებული კერძი მარტივი მომზადების (300 გრ)
Carrefour
14.99₾
23.95₾
37%
Oct 01
Doshirak ნუდლები საქონლის ხორცით და სოკოთი Beef (90 g)
2 Nabiji
1.99₾
2.4₾
17%
₾2.21 / 100g
Oct 01
Доширак სუპი с курицей (90 г)
დან
2.49₾
2.95₾
16%
ხელმისაწვდომი ფას ები
Spar
2.49₾
2.95₾
-16%
IOLI
2.49₾
2.95₾
-16%
Oct 01
Doshirak სუპი с говядиной (90 gr)
დან
2.49₾
2.95₾
16%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
2.49₾
2.95₾
-16%
IOLI
2.49₾
2.95₾
-16%
Sep 30
Dardanelles პასტის სალათი (160 გრ)
Carrefour
8.99₾
10.45₾
14%
Oct 01
Doshirak ნუდლები სა ქონლის ხორცით და სოკოთი Chicken (70 g)
2 Nabiji
0.99₾
1.15₾
14%
₾1.41 / 100g
Sep 30
BIG LUNCH ნუდლები ქათმით ქათმით და პაპრიკით (90 g)
Carrefour
3.29₾
3.75₾
12%
₾3.66 / 100g
Sep 30
ბიგ ლანჩი ნუდლები ქათმით ჩაშუშული ქათმით (90 g)
Carrefour
3.29₾
3.75₾
12%
₾3.66 / 100g
Sep 30
BIG LUNCH ნუდლები საქონლის ხორცით და სოკოთი ლაფშა საქონლის სოუსით (90 g)
Carrefour
3.29₾
3.75₾
12%
₾3.66 / 100g
Sep 30
MIYATA სუშირიტო (85 gr)
Carrefour
14.99₾
16.95₾
12%
Sep 30
MIYATA სუშირიტო სუშის ნაკრები (85 გრ)
Carrefour
14.99₾
16.95₾
12%
Sep 30
Doshirak სუპი with mushrooms (90 g)
დან
2.19₾
2.4₾
9%
₾2.43 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
2.19₾
2.4₾
-9%
Carrefour
2.95₾
Europroduct
2.95₾
სხვა პროდუქტები აღარ არის
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები