BigDeal.ge
Sweets
თბილისი
550 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
Chocolate
Cookies & Waffles
Candy
Gum
Spreads & Peanut Butter
Biscuits & Croissant
Honey & Jam
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
Alpen Gold შოკოლადი bitter (80 g)
IOLI
1.95₾
6.25₾
69%
₾2.44 / 100g
Sep 30
CRF ზლოვანი ბარები chocolate (300 g)
Carrefour
4.99₾
12.95₾
61%
₾16.63 / kg
Sep 30
საიუბილეო პური traditional (112 gr)
დან
0.89₾
2.2₾
60%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
0.89₾
2.2₾
-60%
Goodwill
2.65₾
Europroduct
2.85₾
Sep 30
პური with milk (112 g)
დან
0.89₾
2.2₾
60%
₾0.79 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
0.89₾
2.2₾
-60%
Spar
1.49₾
2.95₾
-49%
IOLI
2.95₾
Sep 30
Mr. Good Mix შოკოლადი Chocolate Mr. Salted (35 გრ)
IOLI
0.99₾
2.35₾
58%
Oct 01
Bar-M შოკოლადი Waffle with milk chocolate (35 g)
დან
1.29₾
2.99₾
57%
₾3.69 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.29₾
2.99₾
-57%
IOLI
1.29₾
2.99₾
-57%
Sep 30
WLT კონდიტერული ნაწარმი Caramel (1 pcs)
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
₾5.99 / pc
Sep 30
Roshen კონდიტერული ნაწარმი (410 g)
IOLI
2.99₾
6.5₾
54%
₾7.29 / kg
Oct 01
Lindt შოკოლადი milk chocolate (200 g)
Goodwill
20.75₾
44.95₾
54%
₾103.75 / kg
Sep 30
M&M კონდიტერული ნაწარმი chocolate (82 g)
Carrefour
3.49₾
7.45₾
53%
₾4.26 / 100g
Oct 01
Choco Pie ორთხობილა (30 g)
დან
3.99₾
8.49₾
53%
₾13.30 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
3.95₾
Spar
3.99₾
8.49₾
-53%
IOLI
3.99₾
8.49₾
-53%
Magniti
6.3₾
Europroduct
7.9₾
Sep 30
7DAYS მინი კრუასანი Cocoa-Vanilla (185 g)
დან
3.99₾
6.5₾
39%
₾2.16 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
3.99₾
6.5₾
-39%
– 6.5₾
Carrefour
3.99₾
6.45₾
-38%
IOLI
3.99₾
8.45₾
-53%
Spar
8.45₾
Sep 29
„ეტი“ კექსი პაი ქეიქი (200 გ)
Libre
3.29₾
6.7₾
51%
Oct 01
Lindt შოკოლადი რძიანი (100 g)
Goodwill
9.95₾
19.95₾
50%
₾9.95 / 100g
Sep 30
როშენი ვაფლი with milk and vanilla (142 gr)
დან
1.99₾
3.99₾
50%
ხელმისაწვდომი ფასები
IOLI
1.99₾
3.99₾
-50%
Spar
3.99₾
Sep 30
TRAPA შოკოლადი with milk (90 gr)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
Sep 30
TRAPA შოკოლადი white chocolate (90 g)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
₾2.21 / 100g
Sep 30
TRAPA შოკოლადი milk chocolate with nuts (95 g)
IOLI
1.99₾
3.99₾
50%
₾2.09 / 100g
Sep 30
Milka სრული მარცვლების ნამცხვრები რძიანი შოკოლადით (200 gr)
დან
4.99₾
9.95₾
50%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
4.99₾
9.95₾
-50%
Spar
10.99₾
IOLI
10.99₾
Sep 30
კარფური კონდიტერული ნაწარმი Mini (200 g)
Carrefour
3.99₾
7.95₾
50%
₾19.95 / kg
Sep 29
ტკბილი ქვეყანა ორთხობილა (350 გ)
Libre
2.99₾
5.95₾
50%
Oct 01
პური Traditional (112 g)
დან
1.49₾
2.95₾
49%
₾1.33 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.49₾
2.95₾
-49%
IOLI
2.95₾
Sep 30
Milka ვაფლი Cocoa Filling (30 g)
IOLI
1.49₾
2.95₾
49%
₾4.97 / 100g
Sep 30
სკიტლსი კონდიტერული ნაწარმი forest berries (95 g)
დან
2.99₾
5.8₾
48%
₾3.15 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
2.99₾
5.8₾
-48%
Goodwill
5.5₾
Sep 30
სკიტლსი კონდიტერული ნაწარმი Fruit (95 g)
დან
2.99₾
5.8₾
48%
₾3.15 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
2.99₾
5.8₾
-48%
Goodwill
5.5₾
Europroduct
5.5₾
მთავარი
კატეგორიები
სია
კუპონები