BigDeal.ge
ჩაი და ყავა
თბილისი
177 deals
მაღაზიები
ყველა
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
ქვეკატეგორიები
ყველა
ჩაი
ყავა
Other
დალაგება
უდიდესი ფასდაკლება
უახლესი შეთავაზებები
ფასი: დაბლიდან მაღლამდე
ფასი: მაღლიდან დაბლამდე
მხოლოდ ფასდაკლებით
Sep 30
WLT ყავა (1 pcs)
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
₾5.99 / pc
Sep 29
JARDIN ყავის მარცვლები PIAZZA DEL CAFFE CREMA VELLUTATA (1 kg)
Carrefour
34.99₾
74.95₾
53%
₾34.99 / kg
Sep 29
JARDIN ყავის მარცვლები GUSTO CLASSICO (1 kg)
Carrefour
34.99₾
74.95₾
53%
₾34.99 / kg
Sep 30
Nescafe ყავა Gold (190 g)
დან
14.99₾
29.95₾
50%
₾7.89 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
14.99₾
29.95₾
-50%
Spar
24.99₾
39.95₾
-37%
IOLI
24.99₾
39.95₾
-37%
Magniti
27.99₾
34.99₾
-20%
– 31.55₾
Goodwill
36.65₾
36.65₾
– 41.25₾
Europroduct
39.95₾
Sep 30
დილმა ჩაი Ceylon Premium (50 g)
Europroduct
2.98₾
5.95₾
50%
₾5.96 / 100g
Sep 30
Nescafe ყავა Gold (130 გრ)
დან
59.99₾
119₾
50%
ხელმისაწვდომი ფასები
Magniti
24.95₾
Spar
25.95₾
IOLI
25.95₾
Goodwill
27.85₾
Carrefour
59.99₾
119₾
-50%
Sep 30
MEHMET EFENDI ყავა თურქული (250 g)
დან
14.99₾
29.5₾
49%
₾59.96 / kg
ხელმისაწვდომი ფასები
Carrefour
14.99₾
29.5₾
-49%
Goodwill
31.45₾
Sep 30
Jacobs ყავა Monarch Velvet (95 g)
დან
13.99₾
26.99₾
48%
₾14.73 / 100g
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
13.99₾
26.99₾
-48%
IOLI
13.99₾
26.99₾
-48%
Sep 30
Carte Noir ყავა white (17.4 g)
Magniti
0.79₾
1.5₾
47%
₾4.54 / 100g
Sep 30
Jacobs ყავა წვრილად დაფქული (80 g)
Carrefour
3.99₾
7.45₾
46%
₾4.99 / 100g
Sep 30
დილმა ჩაი English Breakfast Premium (50 g)
Europroduct
7.81₾
14.2₾
45%
₾15.62 / 100g
Oct 01
ტარლტონი ჩაი Earl Grey
დან
1.99₾
3.45₾
42%
ხელმისაწვდომი ფასები
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Oct 01