BigDeal.ge
Напитки
Тбилиси
213 deals
Магазины
Все
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Подкатегории
Все
Газированные напитки
Энергетики
Холодный чай и кофе
Сок
Вода
Сортировка
Наибольшая скидка
Новинки
Цена: по возрастанию
Цена: по убыванию
Только со скидкой
Oct 01
VOI сок ალუბალი (300 ml)
Carrefour
2.29₾
5.25₾
56%
₾7.63 / L
Oct 01
პეპსი газировка Black (1.5 l)
Carrefour
1.69₾
3.65₾
54%
₾1.13 / L
Oct 01
პეპსი газировка (1.5 l)
от
1.69₾
3.65₾
54%
₾1.13 / L
Доступные цены
Carrefour
1.69₾
3.65₾
-54%
Goodwill
3.8₾
Oct 01
STARBUCKS Холодный кофе ესპრესო (1200 ml)
Carrefour
3.49₾
6.95₾
50%
₾2.91 / L
Sep 29
კამპა сок ვაშლის წვენი (950 ml)
Carrefour
2.99₾
5.95₾
50%
₾3.15 / L
Oct 01
Prime Энергетический Напиток Ice Pop (0.5 l)
IOLI
4.99₾
8.95₾
44%
₾9.98 / L
Oct 01
Chero сок Multifruit (1.5 l)
Magniti
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Oct 01
Chero сок (1.5 l)
Magniti
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Oct 01
Chero сок pomegranate nectar (1.5 l)
от
4.99₾
8.79₾
43%
₾3.33 / L
Доступные цены
Magniti
4.99₾
8.79₾
-43%
Goodwill
9.5₾
Oct 01
ზედაზენი лимонад Topped with tarragon (1 l)
от
1.99₾
3.45₾
42%
₾1.99 / L
Доступные цены
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
Magniti
1.99₾
2.99₾
-33%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Goodwill
3.55₾
Oct 01
лимонад Pickled Pear (1 l)
от
1.99₾
3.45₾
42%
₾1.99 / L
Доступные цены
Spar
1.99₾
3.45₾
-42%
IOLI
1.99₾
3.45₾
-42%
Europroduct
3.95₾
Oct 01
კამპა сок მანგოს წვენი (1 l)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.49 / L
Oct 01
კამპა сок წითელი ფორთოხალი (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა сок ატმის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა сок ანანასის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა сок ტროპიკული მიქსი (950 ml)
от
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Доступные цены
Carrefour
3.49₾
5.95₾
-41%
Magniti
3.99₾
6.45₾
-38%
Oct 01
Kampa сок peach (950 ml)
от
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Доступные цены
Carrefour
3.49₾
5.95₾
-41%
Magniti
6.45₾
Oct 01
კამპა сок ალუბლის (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
კამპა сок ბროწეულის წვენი (950 ml)
Carrefour
3.49₾
5.95₾
41%
₾3.67 / L
Oct 01
OSHEE Холодный чай უშაქრო / კაქტუსისა და პიტნის არომატით (555 ml)
Europroduct
3.29₾
5.4₾
39%
₾5.93 / L
Oct 01