BigDeal.ge
Фрукты и овощи
Тбилиси
30 deals
Магазины
Все
IOLI
Magniti
Spar
Goodwill
Carrefour
Europroduct
Belmart
OriNabiji
Libre
Nikora
Подкатегории
Все
Фрукты
Овощи
Травы
Сортировка
Наибольшая скидка
Новинки
Цена: по возрастанию
Цена: по убыванию
Только со скидкой
Sep 29
Eldorado Гриб chopped (850 g)
от
2.99₾
6.89₾
57%
₾3.52 / kg
Доступные цены
IOLI
2.99₾
6.89₾
-57%
Spar
6.89₾
Carrefour
6.95₾
Sep 30
WLT генерический продукт red cherry (1 pcs)
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
₾5.99 / pc
Sep 30
WELLATON генерический продукт light blonde
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
Sep 30
WLT Зелень Autumn Leaf
Carrefour
5.99₾
13.55₾
56%
Sep 30
Чеснок (1 kg)
Libre
4.49₾
7.75₾
42%
₾4.49 / kg
Oct 01
Koopmann Набор песочных игрушек ქვიშაში სათამაშო (4 pcs)
Goodwill
5.97₾
9.95₾
40%
₾1.49 / pc
Sep 30
Желтая кабачка ყვითელი (1 kg)
Libre
0.79₾
1.25₾
37%
₾0.79 / kg
Sep 30
Гранат (1 kg)
от
4.49₾
6.95₾
35%
₾4.49 / kg
Доступные цены
Nikora
4.49₾
6.95₾
-35%
Goodwill
7.95₾
Carrefour
8.95₾
Sep 30
лимон (1 kg)
Nikora
5.99₾
8.95₾
33%
₾5.99 / kg
Oct 01
Mioliva оливки (720 g)
2 Nabiji
6.99₾
9.95₾
30%
₾9.71 / kg
Sep 30
Садовые Огурцы
IOLI
3.89₾
5.5₾
29%
Sep 29
лук თეთრი (1 კგ)
Libre
1.19₾
1.65₾
28%
Sep 30
გოლდენი Золотое яблоко (1 კგ)
Nikora
1.99₾
2.75₾
28%
Sep 30
VICI Черная смородина შავი მოცხარი (0.3 kg)
от
12.99₾
17.55₾
26%
₾43.30 / kg
Доступные цены
Carrefour
12.99₾
17.55₾
-26%
Europroduct
16.4₾
Sep 30
Aiello оливки Greek black ukurko (300 g)
Magniti
2.99₾
3.95₾
24%
₾9.97 / kg
Sep 30
Aiello оливки Greek black whole (300 g)
Magniti
2.99₾
3.95₾
24%
₾9.97 / kg
Oct 01
Nostimo Гриб Champignon (400 g)
2 Nabiji
2.29₾
2.99₾
23%
₾5.73 / kg
Sep 30
სუპრემო Садовые Огурцы კიტრის მწნილი 2-5მმ (370 ml)
Carrefour
4.99₾
6.45₾
23%
₾13.49 / L
Oct 01
სუპრემო Консервированные Зеленые Горохи canned peas (720 ml)
от
6.49₾
8.35₾
22%
₾9.01 / L
Доступные цены
Magniti
6.45₾
Spar
6.49₾
8.35₾
-22%
IOLI
6.49₾
8.35₾
-22%
Carrefour
8.65₾
Oct 01
Supremo оливки Black Olives (400 g)
от
6.99₾
8.99₾
22%
₾17.48 / kg
Доступные цены
Spar
6.99₾
8.99₾
-22%
IOLI
6.99₾
8.99₾
-22%
Magniti
7.95₾
Carrefour
8.35₾
Sep 30
FEAST Вишня გაყინული ალუბალი (400 გ)
Carrefour
13.99₾
17.95₾
22%
Sep 29
Болгарский красный წითელი (1 kg)
Libre
2.19₾
2.8₾
22%
₾2.19 / kg
Sep 30
VICI Фруктовый микс ხილის მიქსი (0.3 kg)
Carrefour
9.99₾
12.55₾
20%
₾33.30 / kg
Oct 01
ლა ექსპლანადა оливки მწვანე/შავი უკურკო/კურკიანი (350 გ)
Nikora
6.99₾
8.5₾
18%
Sep 30
Masharafi Гранат ბროწეულის (250 გრ)
Carrefour
5.99₾
6.75₾
11%
Главная
Категории
Список
Купоны